KONST / Litografier / Färglitografi 13152070
nr 1315 2070
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Djurgårdsfärjan, Slussen. Signerad, numrerad 316/360. Motivet: 53x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:06:42
16/3 11:17:50
19/3 16:07:13
23 mar
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg